Wymagania dotyczące nauczania i zgłoszenia

Mając nową stronę internetową zmieniamy również proces zgłaszania się do nauczania na Festiwalu. Prosimy zauważyć, że daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń do programów są teraz dużo wcześniejsze niż w przeszłości: 30 marca.

Najpierw dostarcz profil nauczycielski. Wszyscy nauczyciele posiadający profil będą zapraszani każdego roku do zgłoszenia zajęć na Festiwal.

  1. Aby kwalifikować się do nauczania podczas Europejskiego Festiwalu Jogi, trzeba być nauczycielem certyfikowanym przez KRI oraz należeć do Krajowego Stowarzyszenia Nauczycieli Jogi Kundalini (NKYTA) lub do IKYTA. Jeśli nie jesteś obecnie członkiem, skontaktuj się ze swoim NKYTA, aby się zgłosić.
  2. Prosimy o przedstawienie tylko jednej propozycji zajęć. To obejmuje również propozycje zajęć współprowadzonych.
  3. Propozycje będą przyjmowane do 30 marca. Propozycje nie będą przyjmowane po tym terminie.
  4. Brak otrzymania emailem potwierdzenia z naszego systemu oznacza, że zgłoszenie nie doszło. W takim przypadku prosimy o ponowne zgłoszenie.
  5. Spodziewamy się potwierdzić program do 15 maja. Otrzymasz powiadomienie emailem, czy twoje zajęcia zostały przyjęte – zajęcia nie przyjęte znajdą się na liście oczekujących, na wypadek jakichś rezygnacji.

Dziękujemy za zainteresowanie nauczaniem podczas Europejskiego Festiwalu Jogi. Szeroki wachlarz warsztatów oferowanych każdego roku stanowi integralną część uzdrawiającego i przemieniającego doświadczenia festiwalu. Kaliber oferowanych nauk czyni Festiwal tym, czym on jest.

Kwalifikujesz się do rozpatrzenia jako nauczyciel podczas festiwalu, jeśli opisują cię następujące punkty:

  1. Czynnie nauczasz zajęć Jogi Kundalini lub zajęć związanych z twoją dziedziną.
  2. Jesteś Nauczycielem/Nauczycielką Jogi Kundalini certyfikowanym/ą przez KRI.
  3. Posiadasz czynne członkostwo w krajowym Stowarzyszeniu Nauczycieli Jogi Kundalini lub w IKYTA.
  4. Komisja ds Etyki i Standardów Zawodowych nie ma do ciebie zastrzeżeń.
  5. Przez co najmniej 5 lat nauczałeś/aś Jogi Kundalini wg nauk Yogi Bhadżana.

Jeśli nie spełniasz powyższych warunków wstępnych (co może mieć miejsce w przypadku niektórych specjalistycznych tematów), poprosimy o podanie więcej informacji na temat twej praktyki nauczania, historii, stylu oraz dodatkowo poprosimy o referencje.

Jeśli zostaniesz przyjęty/a na listę Nauczycieli Europejskiego Festiwalu Jogi, to każdego roku otrzymasz zaproszenie do przedstawienia zajęć do uwzględnienia w programie Europejskiego Festiwalu Jogi. Prosimy zauważyć, że takie zaproszenie do przedstawienia propozycji nie gwarantuje, że będziemy mogli uwzględnić cię w programie. Na to, które zajęcia /których nauczycieli wybieramy do Programu, wpływa wiele czynników – w tym tematy zajęć, ilość otrzymanych zgłoszeń i ilość dostępnych lokalizacji.

W tym roku jednocześnie wypełniasz Profil Nauczycielski i Zgłoszenie Zajęć.

W przyszłym roku do wszystkich osób posiadających Profil Nauczycielski, zaproszenia do zgłoszenia zajęć wyślemy na początku stycznia (tj. ok 6 miesięcy przed Festiwalem).

W PRZYSZŁYM ROKU ZAPROSZENIE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ WYŚLEMY TYLKO OSOBOM MAJĄCYM PROFIL NAUCZYCIELSKI. PROFIL NAUCZYCIELSKI MOŻNA WYPEŁNIĆ W DOWOLNYM CZASIE, ABY DOŁĄCZYĆ DO LISTY ADRESOWEJ, DO KTÓREJ TRAFI NASZE ZAPROSZENIE.

Dobra wiadomość jest taka: ten formularz muisz wypełnić tylko raz! Będziesz wtedy na liście zaproszeń dla naszych Nauczycieli do czasu, kiedy poprosisz o usunięcie cię z niej lub jeśli przestaniesz mieć czynne członkostwo NKYTA/IKYTA bądź EPS.

W razie pytań na temat tego procesu prosimy o kontakt z naszym Koordynatorem Programu: satwant.kaur@europeanyogafestival.eu

Ważne: można zapisać ten formularz i edytować go później. Proszę kliknąć na link, a następnie dodać swój adres email, aby otrzymać link pozwalający na powrót do formularza i jego edytowanie.