Muzyka jest kluczową częścią naszej praktyki – czy to piosenki na pobudkę, do medytacji, do uwznioślenia karma jogi czy do kirtanu.

Na Europejskim Festiwalu Jogi mamy co rano muzykę na żywo do sadhany, muzykę na żywo do uzdrawiającej medytacji wieczorem oraz koncerty muzyki na żywo przez kilka wieczorów. Większość jest poukładana przed Festiwalem, choć zawsze zostawiamy trochę przestrzeni na spontaniczne ‘wydarzenia’ i na Festiwalu kwitnie współpraca pomiędzy muzykami. (Jest również muzyka na żywo dla Gurdwary, zaplanowana oddzielnie, i na Festiwalu. Osoby chcące włączyć się w muzykę dla Gurdwary proszone są o udanie się do Gurdeva Kaur w Gurdwarze na Festiwalu, aby zgłosić swoją dostępność.)

Zgłoszenia zainteresowania byciem częścią programu muzycznego Festiwalu prosimy dokonać przez wypełnienie niniejszego formularza przed 15 kwietnia.

Prosimy zwrócić uwagę, że dzielenie się swoją muzyką podczas Europejskiego Festiwalu Jogi jest czystą sejwą – czystym dzieleniem się z serca. Nie ma honorariów dla muzyków ani giełdy pracy. Wszelki muzyka, którą się dzielimy na Festiwalu, mieści się w tradycji mantr i Szabad Guru, jako część Jogi Kundalini według nauk Yogi Bhadżana i/lub Dharmy Sikhów.

W razie pytań co do tego procesu, prosimy o skontaktowanie się: music.programme@europeanyogafestival.eu

Music Programme Application

 • this will be used in the Programme in the case of Evening music programme; and it will help us to put a face to your name!
  Accepted file types: jpg, jpeg, png, gif.
 • Include country code (eg +49)
 • (Year)
 • (ie, any times you are NOT available to play) (Keep in mind that the more you limit your availability, the more difficult it is for us to fit you in the programme. We regret that we cannot accommodate scheduling limits that you do not inform us of at the time of applying.)
 • Many thanks for sharing your music with us!

  We will let you know as soon as we can if you will be in this year’s programme.

  Please know that every year we receive far more applications than we have slots. If we aren’t able to fit you in, there are many other opportunities for music: supporting teachers at their workshops, in Gurdwara, and in the Music Misl, which plays the morning wake-up song each morning and plays for the Karma Yoga teams as they do their karma yoga. You can sign up for Music Misl when you complete your registration.

Dopóki żyją wasze pieśni, będziecie żyć i wszystko do was przyjdzie. Dopóki śpiewacie swe pieśni, przebijecie się przez chmury przeznaczenia. Podarowano wam te pieśni. Śpiewajcie je jako ludzie, a Bóg będzie szedł za wami. Yogi Bhajan