Nauka Jogi (sadhana lub wieczorna joga) na Europejskim Festiwalu Jogi

Sadhana pod gwiazdami z udziałem ponad 1500 uczestników i wieczorna joga kończąca się uzdrawiającą medytacją w kręgu to dwa głęboko zapadające w pamięć i transformujące doświadczenia z Festiwalu. Zawsze oczekujemy na doświadczonych i inspirujących nauczycieli do poprowadzenia tych dwóch kluczowych chwil naszego programu – jeśli następujący opis pasuje do ciebie, to może to coś dla ciebie!

  • Nauczyciel certyfikowany przez KRI i regularnie praktykujący nauczanie
  • Posiada co najmniej 5 letnie doświadczenie w nauczaniu
  • Ma trochę doświadczenia z nauczaniem dużych grup (np. podczas lokalnego festiwalu lub podczas innych zgromadzeń)
  • Musi mówić płynnie po angielsku i nauczać po angielsku
  • Jeśli zgłaszasz się do prowadzenia Dżapdżi, to oczekiwalibyśmy od ciebie albo umiejętności czytania oryginalnego tekstu w gurmukhi, albo dobrego przestudiowania wymowy i wyśmienitej dykcji
  • Jeśli zgłaszasz się do prowadzenia sadhany, musisz mieć doświadczenie w regularnym prowadzeniu sadhany w swoim środowisku, łącznie z prowadzeniem długiego śpiewu Ek Ong Kar

Jeśli zainspirowało cię podzielenie się swym umiłowaniem jogi ze sceny na tegorocznym Europejskim Festiwalu Jogi i spełniasz powyższe kryteria, prosimy o wypełnienie zgłoszenia do 31 maja.

Prosimy wziąć pod uwagę, że w trakcie procesu wyboru staramy się zachować równowagę płci nauczycieli prowadzących jogę (albo po równo kobiety/mężczyźni, albo przewaga kobiet – by odzwierciedlić proporcje w naszej społeczności).

Prosimy wząć pod uwagę, że do prowadzenia sadhany wybieramy najbardziej doświadczonych nauczycieli; jeśli masz mniej doświadczenia, lepiej zgłoś się do prowadzenia wieczornej jogi.

W razie pytań dotyczących tego procesu prosimy o skontaktowanie się z: sadhana.evening.yoga@europeanyogafestival.eu