Nauki Yogi Bhadżana inspirowały wiele osób na różne twórcze sposoby. Każdego roku na bazar na Europejskim Festiwalu Jogi przybywają liczni sprzedawcy, aby prezentować wszelkiego rodzaju rzeczy wspierające nas w praktyce – łącznie z materiałami do nauczania, technikami uzdrawiania, ubraniami i rękodziełem. Na bazarze jest również strefa uzdrawiania, gdzie można zamówić sobie masaż lub inny zabieg holistyczny (ta strefa jest otwarta przez cały dzień).

Informacja dla osób sprzedających i uzdrawiających

Jeśli ktoś chce uczestniczyć jako sprzedawca lub uzdrawiacz na bazarze Europejskiego Festiwalu Jogi, proszę się zgłosić w tym miejscu poczynając od 1 marca do 15 maja. Najlepiej zgłosić się wcześniej, gdyż nie możemy zagwarantować miejsca.

Aby móc sprzedawać na bazarze, trzeba się również zarejestrować na EFJ i opłacić opłaty rejestracyjne oprócz opłat za bazar.

Zgłoszenie na miejsce na bazarze (lub wszelkie szczegółowe pytania) prosimy przesłać e-mailem na: bazaar@europeanyogafestival.eu

Zarejestruj się tu na Europejskim Festiwalu Jogi Kundalini

Reguły dotyczące bazaru

Na bazarze na Europejskim Festiwalu Jogi można sprzedawać wyroby i usługi zgodne z naukami Yogi Bhadżana, takie jak:

  • Wyroby związane ze stylem życia 3HO i Jogą Kundalini
  • Rękodzieło i biżuteria
  • Odzież
  • Instrumenty muzyczne
  • Zabiegi uzdrawiające
  • Jedzenie i napoje wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu – prosimy skontaktować się z bazaar@europeanyogafestival.eu

Będziemy ograniczać ilość sprzedawców oferujących ten sam rodzaj wyrobów, aby utrzymać różnorodność bazaru, a nie nasycać rynek. Podczas rejestracji prosimy dowiedzieć się, czy dana kategoria jest nadal dostępna.

Prosimy zrozumieć, że bazar to nie tylko interes, ale i usługa ofiarowana społeczności, której częścią jest sam sprzedawca, zatem usilnie zachęcamy sprzedawców do aktywnego udziału w jodze, warsztatach, oraz do zapisania się na festiwalową Karma Jogę.

Godziny otwarcia bazaru to 17:00 – 22:00

Podczas Dnia Modlitw o Pokój (ostatni pełny dzień Festiwalu) bazar jest otwarty przez cały dzień