Temat Festiwalu 2021: Cnota Duszy – pokora

24 lipca: Przyjazd

  • Prosimy tak zaplanować sobie podróż, żeby przyjechać 24 lipca, a nie wcześniej.
  • Busik festiwalowy będzie odjeżdżał w tym dniu ze stacji kolejowej w Blois.
  • Rejestracja będzie otwarta w godzinach 9:00 – 19:00 (więcej informacji zobacz po przyjeździe)
  • Pierwszy posiłek Festiwalu podany zostanie na polu langarowym.
  • Oficjalna ceremonia otwarcia Festiwalu odbędzie się w Big Topie o 17:00.

25, 26, 27 lipca: Warsztaty – Joga Kundalini

Można wybierać poranne i wieczorne warsztaty dla pogłębienia swego doświadczenia. Yogi Bhadżan nauczał na bardzo wiele tematów; to sposobność na poszerzenie swych horyzontów pod przewodnictwem wyjątkowych i inspirujących nauczycieli z całego świata.

Wiele warsztatów rozwija jakiś temat przez 2-4 dni Festiwalu, aby zabierać nas coraz głębiej w doświadczanie i pojmowanie.

Więcej szczegółów dotyczących tegorocznego programu będzie podane online bliżej daty Festiwalu (Co jest grane)

28, 29, 30 lipca: Joga Białej Tantry®

Trzy dni Jogi Białej Tantry® – załóżcie najlepszy biały strój i przekrycie głowy i dołączcie do tysiąca osób medytujących pod Big Topem!

Joga Białej Tantry® to pełna mocy praktyka medytacyjna oczyszczająca podświadomość i pozwalająca by do naszego życia swobodnie wpływała pomyślność, powodzenie i szczęśliwość. Jest starożytną i wyjątkową techniką jogiczną, przyspieszającą rozwój psychologiczny przez rozpuszczanie głęboko zakorzenionych blokad.

Jogę Białej Tantry® przekazuje Yogi Bhadżan, Mahan Tantric przy pomocy serii swoich nagrań wideo pod kierownictwem osoby moderującej sesje.  Dowiedz się więcej o Jodze Białej Tantry®.

Możliwe, że podczas tegorocznego Festiwalu z powodu trwającej pandemii koronawirusa nie odbędzie się Joga Białej Tantry Yoga®. Aktualne informacje będą publikowane na tej stronie bliżej daty Festiwalu.

31 lipca: Dzień Modlitwy o Pokój

Program warsztatów jest kontynuowany z dodatkiem pewnej ilości specjalnych wydarzeń w Dniu Modlitwy o Pokój – by głęboko wbudować pokój w naszych sercach i modlić się o pokój, łącznie z 11-godzinną dżappa (ciągły śpiew) mantry Sat Narajan w intencji pokoju.

Festiwal zamykamy magicznym zgromadzeniem podczas Ceremonii Zamykającej.

1 sierpnia: Dzień Wyjazdu

Nasza ostatnia wspólna sadhana pod gwiazdami, potem ostatnie śniadanie festiwalu, czas na uściski i pożegnania, oraz na pakowanie się, żeby wyruszyć do domu.