Dzieci naprawdę cieszą się piękną przestrzenią obozu dziecięcego, gdzie mogą swobodnie bawić się razem w przyrodzie. Dla ich frajdy mamy duży plac zabaw na świeżym powietrzu z huśtawkami, hamakami i parkiem liniowym.

W każdej z grup językowych przydzielony jest prowadzący odpowiedzialny za te młodsze dzieci. Prosimy koniecznie wejść w kontakt z liderem zespołu. Dzieci mogą również doświadczać sztuki i rękodzieła i mamy tu cudowne zasoby materiałów i sprzętu, z których mogą korzystać. Możecie również dać się zainspirować do prowadzenia dzieci w grach i zabawach. Czasem grupa może wypuszczać się do lasu na gry i różne aktywności.

Przez pierwsze cztery dni obozu obowiązuje program w którym znajdują się zajęcia jogi, warsztaty poranne i popołudniowe oraz czas wolny. Podczas dwóch lub trzech dni Tantry w programie przewidziane są wycieczki poza teren Festiwalu (Zobacz pod hasłem dni Białej Tantry wycieczki)

Harmonogram ogólny

Obóz dzieci młodszych jest otwarty od 9:15 do 15:45, prosimy o odbieranie dzieci, by zabrać je do Dużego Namiotu na Tunel Miłości – ważną chwilę, kiedy cały festiwal łączy się z dziećmi.

W ostatnim dniu Festiwalu, w Dniu Modlitwy o Pokój, Obóz Dziecięcy zakończy się po obiedzie.