Po zarejestrowaniu rodziny na Festiwalu w punkcie Rejestracji (Rejestrować można się on-line lub na miejscu na Festiwalu) – następuje druga rejestracja na miejscu wybranego obozu dla dzieci i/lub młodzieży, tak aby przekazać szczegółowe informacje o naszych dzieciach bezpośrednio koordynatorom danego Obozu.

Ważne, aby dzieci zarejestrować od samego początku festiwalu. Między innymi pomaga to nam zaplanować posiłki dla dzieci i nastolatków.

Obóz Maluszków

Rejestracja na obozie maluszków – zlokalizowana za głównym budynkiem Rejestracji

Obóz Dzieci Młodszych i Starszych

Przy ogólnej rejestracji na Festiwalu, znajdziemy w głównym pomieszczeniu odrębny stolik przeznaczony do rejestracji na obóz dziecięcy. Prosimy tam właśnie zarejestrować swoje dziecko do grupy.

Dzieci otrzymują inne bransoletki niż dorośli – podany jest na nich język, w którym mówią, i wasz numer telefonu.

Jeśli pozwalacie waszym dzieciom opuszczać teren obozu dziecięcego w ciągu dnia (jest to możliwe tylko w przypadku dzieci starszych), damy im bransoletkę innego koloru, żeby przewodnicy obozu mogli łatwo je rozpoznać.

Proszę pamiętać, że wszystkie dzieci muszą być zarejestrowane na Festiwalu i na Obozie Dziecięcym w głównej rejestracji, oraz poczynając od wieku 4 lat, muszą uczestniczyć w Obozie Dziecięcym. Wyjątki są możliwe tylko po skonsultowaniu się z koordynatorami Obozu Dziecięcego i po podpisaniu formularza zwalniającego.

Rodzice odpowiadają za swoje dzieci przez cały okres Festiwalu – również jeśli dzieci nie pojawiają się na Obozie Dziecięcym lub opuszczają grupę przed zakończeniem programu.

Dzieci rodziców uczestniczących w Festiwalu jedynie podczas trzech dni Jogi Białej Tantry, nie mogą być zapisane na Obóz Dziecięcy.

Nastolatki

Nastolatki otrzymują w głównej rejestracji takie same bransoletki, jak dorośli.

Rejestracja na Obóz Nastolatków ma miejsce na terenie Obozu Nastolatków (po drugiej stronie dziedzińca od rejestracji głównej) w pierwszych dwóch dniach Festiwalu. Nastolatki muszą być zarejestrowane na obóz, by uczestniczyć w wycieczkach na zewnątrz.