Dzieci młodsze i starsze

Wyjścia na zewnątrz dla obozów dla dzieci młodszych i starszych mają miejsce podczas dwóch z trzech dni Białej Tantry. Rodziców prosi się o udział w jednym z tych dni i towarzyszenie swoim dzieciom. Dzieci pojadą autokarem do Lu Lu Park, gdzie będą mogły korzystać z urządzeń na otwartym powietrzu i zjeżdżalni wodnych lub do Récreation czy Family Parc – innych miejsc do zabawy i rozrywki.

Proszę sprawdzić listę rzeczy do zabrania w dniach wyjść na zewnątrz.

Wyjedziemy na WSZYSTKIE wycieczki, bez względu na deszcz czy słońce. Jeśli ktoś uważa, że pogoda jest zbyt niesprzyjająca, żeby jego dziecko dołączyło do nas, może swobodnie zatrzymać dziecko przy sobie w tym dniu.

Rodzice, którzy zapisali się na karma jogę w dniach wycieczek na zewnątrz, będą mieli po 4 do 6 dzieci pod swoją pieczą. Prosimy poważnie to przemyśleć, gdyż może to być stresujące, jeśli nie będziemy na to przygotowani. Z uwagi na ograniczoną liczbę siedzeń w autokarach, rodzice mogą być proszeni o to, by pojechali osobno samochodami, jeśli zabraknie miejsc.

Wycieczki Obozu Nastolatków

Obóz Nastolatków odbywa razem z Miri Piri Academy całonocną wyprawę do Chateau Anand, siedziby Europejskiego Ośrodka Jogi Kundalini i młodzież doświadcza tam ożywczych i uwznioślających zajęć, oraz mnóstwo frajdy pływając kajakami, wędrując szlakami turystycznymi, pływając wpław itd. Planujemy udać się tam także w roku 2020.

Nie ma żadnych specjalnych wymagań czy dodatkowych kosztów udziału i każdy, kto zarejestrował się na Obozie Nastolatków, jest mile widziany. Proszę tylko nie zapomnieć wypełnić i podpisać formularz rejestracyjny.

Osoby chcące dołączyć się, żeby pomóc uczynić wycieczki wspaniałym doświadczeniem dla Nastolatków i wszystkich uczestników, lub uzyskać dodatkowe informacje – będą mile widziane na spotkaniu z nami na Obozie Nastolatków o godz. 18:00 podczas Zebrania Sejwy (lub mogą wpaść w dowolnym innym czasie).