O Europejskim Festiwalu Jogi

Europejski Festiwal Jogi zapoczątkowano w roku 1978. Od tamtego czasu rozrósł się do blisko 3000 uczestników z całej Europy i całego świata. Wspólnie tworzymy spontaniczną, świadomą wspólnotę utrzymującą się przez 8 dni. Praktykując razem, pracując razem, przebywając razem w przyrodzie podnosimy naszą jednostkową i zbiorową świadomość i energię.

Europejski Festiwal Jogi jest głównym corocznym zgromadzeniem 3HO Europe. Opłata członkowska w 3HO Europe pokrywa udział w Festiwalu Yogi (łącznie z wszystkimi warsztatami, Jogą Białej Tantry, obozowaniem i posiłkami przez cały okres Festiwalu Jogi).

Festiwal oferuje 4 dni jogi kundalini i warsztatów opartych o nauki Yogi Bhadżana, 3 dni Jogi Białej Tantry, jak również sposobność doświadczenia w pełni jogicznego stylu życia poprzez dietę, karma jogę i bycie we wspólnocie.

Wielu uczestników przyjeżdżało przez całe lata z rodzinami … i nowicjusze są zawsze mile widziani. Nie potrzeba wcześniejszego doświadczenia jogi kundalini, żeby dołączyć do festiwalu i mieć z niego frajdę.

Europejski Festiwal Jogi jest sposobnością do przemiany na wszystkich poziomach:

  • Fizyczne oczyszczenie poprzez dietę i praktykę jogiczną
  • Umysłowe oczyszczenie poprzez sadhanę i medytację
  • Uwznioślenie duchowe poprzez karma jogę i wspólnotę

Zalecamy, aby dla uzyskania pełnego doświadczenia trzymać się diety, pozostawać w energii miejsca i zminimalizować korzystanie z telefonu komórkowego przez całe osiem dni.

Wyzwania to nic innego jak sygnał pobudki, aby udoskonalić naszą istotę, a udoskonalona istota to nic innego jak obraz jaźni Boga w nas. samych Yogi Bhajan