Rezygnacja

Można zrezygnować z członkostwa ze zwrotem opłaty członkowskiej jeśli złoży się wniosek pisemnie do info@europeanyogafestival.eu przed 10 lipca.

Cisza nocna

Aby pomóc wszystkim wstać na sadhanę, cisza nocna na obozie trwa od 21:45 (z wyjątkiem wieczoru Rockout na zakończenie Tantry, który potrwa do 23:45).

Prosimy o przestrzeganie tego okresu ciszy na obozie.

Telefony komórkowe

Zdecydowanie zachęcamy do detoksu cyfrowego podczas 8 dni Festiwalu.

Jeśli jest konieczne skorzystanie z telefonu, prosimy zrobić to dyskretnie, szanując to, że przestrzeń festiwalu to uświęcona przestrzeń uzdrawiania.

Chcąc nagrywać dany warsztat, dobrą praktyką jest zapytanie osoby prowadzącej warsztat i uzyskanie wcześniej jej zgody.

Prosimy ładować telefony tylko w wyznaczonej mobilnej stacji ładowania położonej w pobliży Strażników przy wejściu na Festiwal. Telefony pozostawione do ładowania się w innych miejscach (zwłaszcza w pomieszczeniu Rejestracji używanym do warsztatów w trakcie Festiwalu), będą usuwane i zostawiane u Strażników. Zalecamy pozostawienie laptopów w domu.

Fotografowanie

Zachęcamy do fotografowania swoich doświadczeń na Festiwalu i dzielenia się tym. Prosimy o posługiwanie się intuicją co do stosowności tego co i kiedy można fotografować, zaś co mogłoby być uznane za inwazyjne. Prosimy pamiętać, że to jest uświęcona przestrzeń i czas uzdrawiania dla wielu osób, które mogą nie chcieć być fotografowane. Prosimy też o wrażliwość w kwestii nie fotografowania dzieci. Chcemy stworzyć im bezpieczną przestrzeń, żeby po prostu BYŁY na obozie, szczególnie w trakcie Tunelu Miłości.

Bez ulotek/ bez plakatów

Aby zapewnić wizualny spokój w przestrzeni wydarzenia i ograniczyć odpady papierowe wprowadzamy na Festiwalu politykę braku ulotek czy plakatów na całym terenie festiwalowym, łącznie z rozdawaniem ulotek osobom będącym na polu sadhany czy zostawianiem ulotek na szybach samochodów na parkingu.