Z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 nie będziemy otwierać rejestracji na Festiwal co najmniej do 1 marca 2021. Modlimy się o możliwość spotkania się w tym roku znów osobiście; w międzyczasie pracujemy nad paroma planami zamiennymi. Będziemy regularnie aktualizować tę stronę, by informować na bieżąco.

Członkostwo

3HO Europa to organizacja członkowska; naszym podstawowym wydarzeniem w roku jest Europejski Festiwal Jogi we Francji. Członkostwo w 3HO Europa obejmuje udział w Festiwalu Jogi (w tym wszystkie warsztaty, Joga Białej Tantry, kemping i posiłki podczas całego Festiwalu Jogi) jako corocznym zgromadzeniu 3HO Europa, jak również Biuletyn 3HO Europa. Członkostwo w 3HO Europa nie obejmuje członkostwa w krajowych Stowarzyszeniach Nauczycieli Jogi Kundalini czy krajowych stowarzyszeniach 3HO.

Członkostwo jest ważne od 1 lipca do 1 lipca roku następnego.

3HO Europa

3HO Europe jest oficjalnie uznaną organizacją nie dla zysku, założoną dla promowania jogi kundalini i nauk Yogi Bhadżana w Europie.

Opłaty za przedłużenie członkostwa w 3HO Europa (obejmuje Europejski Festiwal Jogi 2021)

. Normalna Wcześniejszy termin (10% upust)
Dorośli 490 € 441 €
Studenci  385 €  346,50 €
Nastolatki 265 € 238,50 €
Dzieci  150 €   135 €

Aby otrzymać zniżkę za wcześniejszą rejestrację należy zarejestrować się przed 30 czerwca i zapłacić do 30 czerwca przy pomocy Paypala lub przelewu bankowego.

Osoby zainteresowane giełdą pracy – Proszę najpierw dokończyć rejestrację online i płatność. Następnie proszę jak najszybciej skontaktować się z koordynatorem wybranego obszaru pracy (przed 30 czerwca). Będzie do tego potrzebny numer otrzymany podczas rejestracji.

  • Aby zarejestrować się z wyprzedzeniem przez internet, proszę przejść do rejestracji online (link będzie aktywny od 1 marca 2021).
  • Uwaga: rejestracja online możliwa jest tylko od 1 marca 2021 do 10 lipca 2021. Po tym terminie można się zarejestrować tylko osobiście na miejscu na Festiwalu.
  • Dla uczestników z krajów zamorskich (z Azji, Australii, Afryki, Ameryki Południowej, USA i kilku innych krajów) dostępna jest dodatkowa 20% zniżka zamorska od ceny Normalnej (zob. procedura rejestracji). Zniżka ta dotyczy normalnej ceny i nie stosuje się do ceny za wcześniejszą rezerwację; zniżka a jest nadal dostępna przy rejestracji na miejscu na Festiwalu.
  • Nie można płacić za dzień na festiwalu, za wyjątkiem dni Białej Tantry, które kosztują po 150 € za dzień.
  • W sprawie informacji dotyczących pokoi, miejsc w sypialniach i namiotach, zob.
  • W sprawie rezygnacji, zob.
  • W sprawie informacji dotyczących giełdy pracy, zob.
  • W sprawie informacji dotyczących sprzedaży na bazarze, zob.
  • Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie można zarejestrować się online, prosimy o przysłanie maila na info@europeanyogafestival.eu i wyślemy formularz do wypełnienia.

Rezygnacja

Rezygnacja z członkostwa wraz ze zwrotem składki członkowskiej możliwa jest za pisemnym wnioskiem przesłanym na adres info@europeanyogafestival.eu przed 10 lipca.